Hotel *** SOREA Titris    Tatranská Lomnica


TELEFÓN: ++421-52-4467351
++421-52-4467352
++421-52-4467353
FAX: ++421-52-4467581
EMAIL: titris@sorea.sk
WWW: www.sorea.sk
www.vysoketatry.com/soreatitris/
GPS: N 49.167297°
E 20.288444°
ADRESA: 059 60 Tatranská Lomnica 266

    Hotel SOREA Titris je situovaný tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.

Ubytovacie služby
    Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené vaňou (sprcha), WC, telefónom, TV SAT, rádiom, pripojením na internet. Rodinám s malými deťmi ponúkame aj možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor - zdarma. V hoteli NIE JE možný pobyt so psom!

Gastronomické služby
    Bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne ponúka hotelová reštaurácia. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, obedy pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie poskytuje aperitív bar a salónik Titris.

    Pre organizovanie seminárov, školení, spoločenských podujatí - kongresová sála s kompletným technickým vybavením kapacita 200 osôb, pre akcie komornejšieho charakteru je určený salónik TITRIS - kompletné technické vybavenie kapacity do 30 osôb. Spríjemnenie gastronomických zážitkov ponúka aj ohnisko s novým murovaným krbom.

    Spríjemnením pobytu je aj možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je úschovňa športových potrieb. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť nestrážené parkovisko priamo pri hoteli, monitorované kamerovým systémom.

    Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Hotely SOREA:
    Vysoké Tatry: Trigan (Štrbské Pleso), Hrebienok (Starý Smokovec), Hutník (Tatranské Matliare), Titris (Tatranská Lomnica), Urán (Tatranská Lomnica)
    Nízke Tatry: Ďumbier (Liptovský Ján), J. Šverma (Demänovská dolina), Máj (Liptovský Ján), SNP (Demänovská dolina)
    Pieniny: Ľubovňa (Stará Ľubovňa)

    Hotel SOREA Titris is located in quiet surroundings close to the centre of Tatranská Lomnica one of the largest Tatra settlements, and known as the social/cultural centre of the High Tatras. It is set close to the near-by botanical gardens, with their exhibition of the nature of the Tatras, and the Museum of the Tatras National Park.

Accommodation services
    The hotel provides accommodation in modern and comfortably equipped apartments, one- and two-bed rooms with cot options, which are outfitted with baths (showers), WC, telephone, Internet connections. We also offer families with small children the rental of children’s beds. Accommodation with dogs is also available at this hotel.

Gastronomic services
    A rich selection of national and international cooking is offered in the hotel restaurant. Breakfast and dinner are served in the form of hot and cold buffet, lunch is served. The hotel guests may select from 4 to 5 dish menu, vegetarian included. A pleasant atmosphere provide the aperitif-bar and lounge „Titris“.
    The organization of conferences, seminars and training sessions is facilitated by the conference premises, with a capacity of 160, while social events with a cozier atmosphere are catered for in the wine cellar.

Accompanying services
    To make your stay more pleasant, we offer the opportunity to play tennis, Russian bowls or billiards, at disposal is a locker room for sports equipment. The hotel as a standard provides information services, the sale of postcards, stamps and other goods, rental of hair-dryers and irons, and washing and exchange services. Hotel guests may use the parking lot just next to the hotel, monitored by a camera system.
    The hotel also arranges organized cultural and social programs, folk music evenings, optional visits to destinations near and far (Poland, Pieniny, Low Tatras, Spiš).


webmaster